Tlačiar (Digitálny ofset HP Indigo)

Hľadáme priateľského a pracovitého tlačiara alebo tlačiarku na dlhodobú prácu do nášho výrobného tímu.

Náplň práce

Hľadáme priateľského a pracovitého kolegu alebo kolegyňu na dlhodobú prácu do nášho výrobného tímu. Radi ťa do všetkého zaučíme, no zároveň sa potešíme, ak by si už mal/mala nejakú prax v rámci polygrafie (nie je to však podmienkou). Dôležité je mať pozitívny vzťah k technike, logické uvažovanie a dobrú organizáciu práce.

Tvojou náplňou bude tlač na tlačiarňach HP Indigo, vstupná a výstupná kontrola tlače a údržba tlačiarní.

Pracovný čas: 7,5 hodiny + 30min obedná prestávka

Pracovná doba: 3-zmenná prevádzka striedajúca sa po týždňoch v časoch 6:00-14:00 a 14:00-22:00 a 22:00-6:00.

Mzdové podmienky (brutto)

1200 - 1 600 EUR/mesiac
800 Eur základ + ohodnotenie za efektivitu a chybovosť + osobný príplatok + príplatky za nadčasy, nočné a pod.

Benefity

  • Práca v stabilnej rodinnej firme
  • Priateľský kolektív, ktorý rád pomôže a dá sa naň spoľahnúť
  • S nárastom skúseností aj rastúce finančné ohodnotenie
  • Každým rokom rastieme, to znamená vždy nové možnosti rozvoja
  • Finančné ohodnotenie naviazané na výkon, bezchybnosť a prácu s materiálom
  • Zamestnanecký kredit na tlač a zvýšený príspevok na stravné lístky
  • Možnosť rýchleho postupu a rozvoja zručností
  • Práca s najnovšími technológiami v oblasti výroby a automatizácie digitálnej tlače

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné

  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Časová flexibilita
  • Priateľský a ochotný
  • Manuálne zručný
  • Schopný sústrediť sa na detaily
  • Komunikačné zručnosti pri riešení problémov (komunikácia so servisným strediskom a vedením výroby)

Technické

  • Práca s PC a internetom na pokročilej úrovni
  • Technické skúsenosti so strojmi (tlačiarenskými alebo inými) a ich obsluhou a/alebo servisom
  • Znalosť grafických programov je výhodou
  • Skúsenosti v rámci polygrafie sú výhodou

Jazykové

  • Základná znalosť angličtiny je výhodou
Zvyčajne odpovedáme do jedného dňa

Alebo poznáte niekoho, kto by sa na túto pozíciu dokonale hodil? Dajte mu/jej o tom vedieť!

Bratislava - Petržalka

Kopčianska 3759/15
851 01 Bratislava Pokyny kariera@exprestlac.sk +421 232 113 070

Naša misia

Pretvárame idei našich zákazníkov na fyzické produkty. Od fotky až po knihy či obrazy. Vyrábať kvalitné produkty, poskytovať vynikajúci zákaznícky servis a brať zákazníka ako nášho dlhodobého partnera je našim dennodenným poslaním.

Už pracujete v ExpressPrint ?

Pracujme na nábore spoločne a nájdime svojho nového kolegu.

Teamtailor

Systém sledovania žiadateľov od Teamtailor